Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Структура уретри
 

Стриктура уретри - звуження просвіту сечівника внаслідок рубцево - склеротичного процесу.

Найбільш характерно дане захворювання для чоловіків , які перенесли венеричні захворювання , травму промежини або статевих органів, або піддавалися раніше інструментальним маніпуляціям на уретрі.

 

Етіологія.

Будь-який процес , який пошкоджує епітелій уретри або спонгінозне тіло , результат їх розширення в області рубця з лікувальною метою можуть викликати звуження сечовипускного каналу.

Класифікація.

За походженням стриктури сечівника підрозділяють на вроджені і набуті.

Набуті стриктури уретри поділяються на запальні і посттравматичні . Більшість стриктур уретри - результат травми ( зазвичай комбінована травма) . Теплові , хімічні , і електричні опіки , а так само вплив радіації складають екологічні джерела ушкоджень уретри , які можуть призвести до стриктури.

Запальні стриктури уретри - відносять стриктури , пов'язані з гонококовою інфекцією (наслідок гонококкового уретриту - гонореї) , які завдяки використанню швидкої і ефективної антибіотикотерапії , набагато менше поширені в даний час. Роль хламідійної і уреаплазменной інфекції (тобто , неспецифічного уретриту ) у розвитку стриктур уретри до теперішнього часу залишається неуточненою.

Не можна не відзначити роль склеро атрофічного чинника у формуванні стриктур переднього відділу уретри. Є також деякі відомості , що прогресуюче звуження сечовипускального каналу , при якому в кінцевому рахунку вражається вся передня уретра , може бути пов'язано з сечовипусканням під високим тиском.

Часто ці стриктури залишаються нерозпізнаними , поки пацієнт не починає пред'являти скарги на симптоми , пов'язані з утрудненим сечовипусканням , як результат стриктури . Ятрогенна травма уретри так само зустрічається , і є наслідком цистоскопії , травматичної катетеризації сечового міхура та інших медичних маніпуляцій на уретрі.

Вроджені стриктури уретри - стриктури з невизначеною етіологією ; однак , стриктура може бути визначена як вроджена , тільки якщо вона не є запальної за природою , не пов'язана з травмою , а так само є непротяжних.

 

Діагностика стриктури уретри.

Симптоматика . Пацієнти зі стриктурою уретри зазвичай пред'являють скарги на затруднене , переривчасте сечовипускання , відчуття неповного випорожнення сечового міхура , а так само на рецидивуючі інфекції сечових шляхів. При важких ураженнях уретри може розвинутися гостра затримка сечовипускання (неможливість самостійного випорожнення сечового міхура) , що змушує пацієнтів звернутися за допомогою.

З променевих методів дослідження найбільш часто використовуються ретроградна уретроцістографія і мікційна цистоуретрографія , так само останнім часом набула поширення мультиспіральна комп'ютерна томографія . Як додаткові методи діагностики використовуються ультразвукове та уродинамічне дослідження . Основним інвазивним методом діагностики є уретроцистоскопія .

Лікування.

Існує кілька основних методів лікування стриктур уретри. Вибір методу суто індивідуальний і залежить від локалізації , протяжності , ступеня вираженості рубцево - склеротичного процесу, наявності пошкоджень суміжних тканин і кількості стриктур.

При непротяжних стриктурах уретри я рекомендую лазерне розсічення пошкодженої ділянки уретри , як показано в представленому фільмі.

Технологія лікування заснована на застосуванні скальпеля - коагулятора лазерного хірургічного комплексу « Лазурит ». Імпульсно - періодичний режим генерації лазерного випромінювання знижує рівень нагріву оточуючих область впливу тканин , таким чином , істотно зменшуючи опікову реакцію.

Лазерне хірургічне лікування непротяжних стриктур уретри дозволяє проводити ефективне лікування з відновлення сечовипускання у складної категорії хворих з діагнозом стриктура уретри. Ендоскопічний метод лазерного лікування хворих зі стриктурою уретри дозволяє істотно зменшити кількість пластичних операцій.

 

Будьте здорові!

 

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.