Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Біль внизу живота
 

Біль внизу живота може бути викликана низкою захворювань , серед них: аденексит (запалення придатків матки) , периовуляторний і перименструальний больовий синдром , ендометріоз , кісти яйників, спайкова хвороба органів черевної порожнини , синдром хронічного тазового болю ( СХТБ ) , гострий апендицит , синдром роздратованого кишечника , цистит (гострий , хронічний , інтерстиціальний ) , пухлина сечового міхура та ін

Найчастіше болі внизу живота обумовлені гінекологічною патологією . Найбільш характерними скаргами для гострого циститу є : печіння в надлобковій ділянці , що посилюється у міру наповнення сечового міхура і в кінці сечовипускання , у поєднанні з прискореним сечовипусканням , в деяких випадках з макрогематурією ( появою крові в сечі) , помутнінням сечі і деяким полегшенням після сечовипускання . Описані скарги часто мають безпосередній зв'язок з переохолодженням або статевим актом.

При інтерстиціальному циститі (синдром хворобливого сечового міхура) пацієнти часто пред'являють скарги на тривале болісне печіння в надлобковій ділянці , прискорені позиви . Симптоми можуть посилюватися після прийому алкоголю , гострої їжі та інших провокуючих факторів.

Для пухлин сечового міхура характерні скарги на помірні тупі болі в надлобковій ділянці ( можуть бути локалізовані більше зліва / справа ) у поєднанні з епізодами макрогематурії (поява крові в сечі ), посилення дискомфорту в кінці сечовипускання , прискорені позиви .

 

Повернутися назад (СКАРГИ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.