Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Цистоскопія
 

Цистоскопія - метод діагностики , що дозволяє візуально досліджувати сечовий міхур «з середини ».

Для виконання цистоскопії використовується спеціальний ендоскопічний інструмент - цистоскоп . Він являє собою трубку діаметром в середньому 5-8 мм , що складається з оптичної системи (до якої приєднується відеокамера ) , системи іригації і каналів для проведення інструментів.

 

Жесткий (ригидный) цистоскоп Гибкий цистоскоп

Після знеболення (найчастіше використовується місцева анестезія) цистоскоп вводиться спочатку в уретру ( сечовипускний канал) , потім - у сечовий міхур. При виконанні цистоскопії ретельно вивчається стан слизової сечового міхура ( на предмет запалення - циститу , метаплазії - лейкоплакія , новоутворень та ін), візуалізуються вічка сечоводів , зона внутрішнього сфінктера. При необхідності досліджується сечівник ( уретра ) - уретроцистоскопія .

Огляд слизової сечового міхура цистоскопом

 

Цистоскоп дозволяє не лише проводити огляд слизової сечового міхура і уретри , але і виконувати деякі лікувально -діагностичні маніпуляції: катетеризація та стентування сечоводів , рентгенологічне дослідження сечоводів і мисок нирок з ретроградним введенням контрастної речовини , щипкова біопсія сечового міхура , витягання інородних тіл з уретри і сечового міхура , дроблення каменів сечового міхура.

Ефективність цистоскопії залежить як від майстерності уролога , так і від якості застосовуваного устаткування . Сучасні оптичні системи, що працюють в HD - якості дозволяють значно підвищити ймовірність виявлення патологічних утворень стінки сечового міхура , що забезпечує більш ранню діагностику і кращі результати лікування.

 

Будьте здорові!

 

 

Повернутися назад (ДІАГНОСТИКА)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.