Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Кров у сечі
 

Поява крові в сечі (макрогематурія) - симптом, який повинен приводити в занепокоєння будь-яку розсудливу людину. У такій ситуації необхідно з'ясувати: яка причина макрогематурії?

Найчастіше до появи крові в сечі приводять: пухлини органів сечостатевої системи (особливо злоякісні), сечокам'яна хвороба, цистит (запалення сечового міхура) і травми.

Сьогодні в арсеналі урологів є всі засоби для точного з'ясування джерела кровотечі. За показниками можуть бути використані лабораторні методи діагностики (аналізи крові та сечі), УЗД, КТ, МРТ, цистоскопія, уретероскопія та ін.

У більшості випадків макрогематурія носить транзиторний характер - то з'являється, то (часом дуже надовго) зникає. Але це не привід для того, щоб заспокоїтися і вважати себе «знову здоровим»! Типова ситуація, коли хворий неоперабельний формою раку сечового міхура згадує, що «дійсно протягом останніх 2-х років пару раз з'являлася кров у сечі, я пив кровоспинні і все проходило».

Таким чином, поява крові в сечі - привід для серйозної розмови з урологом. Якщо фахівець не може (або не хоче) виразно пояснити те, що відбувається - шукайте клініку, де зустрінете належне ставлення до цієї серйозної проблеми.

 

Повернутися назад (СКАРГИ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.