Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Відкрита хірургія
 

Відкрита хірургія має на увазі виконання розрізів шкіри, фасцій, м'язів, очеревини та інших тканин з метою оголення анатомічної області, що піддається оперативному втручанню. При цьому характеристики розрізів (довжина, форма, локалізація) визначаються таким чином, щоб забезпечити хірургу оптимальну пряму візуалізацію і можливість здійснення відповідних маніпуляцій.

У сучасній урології відкрита хірургія в значній мірі відійшла на другий план. Сьогодні більшість хірургічних втручань на органах сечостатевої системи можуть і повинні виконуватися лапароскопічно, ендоскопічно, дистанційно або вагінально.

Основними недоліками відкритої хірургії є:

- Значна операційна травма, що наноситься пацієнтові, що призводить до вираженого больового синдрому і тривалої реабілітації;

- Як правило, більш високий, ніж при малоінвазивних операціях, ризик післяопераційних ускладнень;

- Наявність помітних післяопераційних рубців на шкірі;

- Можливість виникнення післяопераційних вентральних гриж.

Сучасні малоінвазивні операції з приводу сечокам'яної хвороби, пухлин нирки (у тому числі раку нирки), аденоми простати, раку простати і багатьох інших захворювань значно перевершують традиційні підходи по більшості показників. Незважаючи на це, в більшості вітчизняних стаціонарів продовжує мати місце «стара добра хірургія». Причини тому: відсутність необхідного обладнання і, нерідко, відсутність особливого бажання у фахівців освоювати нові технології.

Проте в певних ситуаціях виконання відкритих операцій представляється найбільш доцільним. Це найчастіше стосується складних клінічних випадків. Наприклад, пухлини великого розміру, повторні оперативні втручання, виражені запальні зміни в тканинах та ін. Не варто забувати і про те, що майже всі оперативні втручання на зовнішніх статевих органах і сечівнику (з приводу фімозу, гідроцеле, сперматоцеле, хвороби Пейроні, протяжних стриктур уретри і ін) виконуються відкритим способом.

 

 

Відкрита хірургія, після консультації з лікарем можна обрати найбільш відповідний до Вашого конкретного випадку метод операції

а також

літотрипсія каменів сечоводу можна провести у Львові

Комунальна 5-та міська клінічна лікарня м. Львова

Україна, 79000 м.Львів вул.Генерала Чупринки 45, тел.+38 032 238 32 49, моб.+38 067 674 13 38

Урологічне відділення, лікар - уролог Олександр Кузьменко

Детальіше...

Будьте здорові!

 

Повернутися назад (ОПЕРАЦІЇ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.