Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Збільшення розмірів мошонки
 

Збільшення розмірів калитки найчастіше пов'язане зі скупченням рідини в оболонках яєчка ( гідроцеле , водянка ) , наявністю кіст придатка яєчка ( сперматоцеле ) , пухлинами яєчка , запаленням придатка або яєчка ( епідидиміт і орхоепідідіміт ) .

Гідроцеле може бути одно - і двостороннім. При цьому збільшена половина калитки має рівномірну рідинну ( щільно -еластичну ) консистенцію без вогнищевих ущільнень , яєчко зазвичай не пальпується . Якщо гідроцеле не є реактивним (останнє розвивається на тлі запалення придатка або яєчка) - болючість відсутня . Гідроцеле не є захворюванням , небезпечним для життя і здоров'я. Воно досить успішно лікується хірургічним шляхом ( під місцевою анестезією ) . Єдине , що хочеться побажати пацієнтам - не « вирощувати » занадто велику водянку оболонок яєчка. Вона не проходить ! Чим більше розмір і вік гідроцеле - тим більше вірогідність післяопераційних ускладнень і рецидиву захворювання. Сперматоцеле ( кіста придатка яєчка) є рідинним ( щільно - еластичним ) кулястим освітою , яке локалізується в області придатка яєчка ( зверху , ззаду , знизу від яєчка ) . Сперматоцеле може бути болючим при пальпації. Сперматоцеле лікується тільки хірургічно ( під місцевою анестезією ) . При коректно виконаній операції функція яєчка зазвичай не страждає.

При запаленні органів калитки ( епідидиміті , орхоепідідіміті ) розвивається набряк , почервоніння і різка хворобливість відповідної половини мошонки ( можливий двосторонній процес ) . Як правило , погіршується самопочуття , підвищується температура тіла. При розвитку подібних симптомів необхідно негайно звернутися в урологічний стаціонар. Без адекватного лікування можливе прогресування захворювання , що може зажадати оперативного видалення придатків і яєчок.

Пухлини яєчка на ранніх стадіях зазвичай визначаються у вигляді вогнищевих тканинних утворень хрящевидной щільності , з нерівним контуром. Нерідко присутній болючість при пальпації. Злоякісне новоутворення яєчка - загрозливе життя захворювання . При виявленні описаних симптомів необхідно негайно звертатися до кваліфікованого фахівця.

 

Повернутися назад (СКАРГИ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.