Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Біопсія простати
 

Біопсія простати - інвазивний метод діагностики , суть якого зводиться до забору з передміхурової залози тонких стовпчиків тканини з їх наступним гістологічним дослідженням. Найчастіше показами для виконання біопсії є стійке підвищення ПСА ( простат - специфічного антигену) сироватки крові , що в багатьох випадках є ознакою наявності у пацієнта раку передміхурової залози.

У сучасних клініках біопсія передміхурової залози виконується під ультразвуковим наведенням за допомогою спеціальних тонких біопсійних голок і пістолетів. Відповідно до сучасних стандартів в більшості випадків необхідно забирати не менше 12 стовпчиків тканини ( 12 уколів ) . Застосування сучасного обладнання та матеріалів робить виконання біопсії максимально інформативним і безболісним. Біопсія простати найчастіше виконується через пряму кишку ( транс ректальна біопсія) . За окремими показаннями можливе виконання біопсії через промежину.

Ультразвукове зображення передміхурової залози під час виконання біопсії

 

Під час маніпуляції фахівець бачить на екрані ультразвукового апарату збільшене в 5-7 разів зображення зрізу передміхурової залози. Через спеціальний робочий канал в ректальному УЗ- датчику з допомогою біопсійного пістолета виконуються прецизійні « постріли » в необхідні ділянки простати.

Схема транс ректальної біопсії передміхурової залози

 

Діагностична цінність біопсії простати залежить від двох основних факторів: правильності забору тканин урологом і кваліфікації фахівців - патоморфологів, які, власне , і роблять кінцевий висновок . Важливість біопсії простати важко переоцінити - від її результатів залежить вся подальша тактика діагностики та обсяг лікування . Метод безболісний і не вимагає госпіталізації пацієнта. По закінченню пункції простати пацієнт перебуває під амбулаторним наглядом . Тривалість операції 7-10 хвилин.

 

Будьте здорові!

 

 

Повернутися назад (ДІАГНОСТИКА)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.