Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Рентгенівське дослідження
 

Рентгенологічне дослідження (рентгенографія) - неінвазивний (нетравматичний) метод діагностики за допомогою рентгенівського випромінювання. Метод заснований на здатності різних по щільності тканин організму по-різному проводити рентгенівські промені. Роком відкриття даного методу є 1895р, коли Вільгельм Конрад Рентген вперше зареєстрував затемнення фотопластинки під дією рентгенівських променів. Він отримав зображення кісті своєї руки - перший в історії рентгенівський знімок.

Рентгенографія дуже затребувана в урології: діагностика сечокам'яної хвороби, дослідження будови сечових шляхів, оцінка екскреторної функції нирок, супровід ендоурологічних втручань.

 

Будьте здорові!

 

 

Повернутися назад (ДІАГНОСТИКА)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.