Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Ендоскопічна хірургія
 

Ендоскопічні оперативні втручання в урології - це виконання лікувальних маніпуляцій за допомогою спеціальних інструментів - ендоскопів (уретроскопа, цистоскопа, уретероскопа, нефроскопа), введених в просвіт відповідний порожнистих органів сечовидільної системи - уретри, сечового міхура, сечоводу, порожнинної системи нирки.

Перевагами ендоскопії це:

- Відсутність розрізів - втручання виконуються через природні отвори (виняток - нефроскопія - виконується через розріз у ділянці нирок розміром не більше 20 мм);

- Мінімальна травматизація тканин - швидке відновлення після операції;

- Хороша візуалізація - висока ефективність операцій;

- Мінімізація ризику післяопераційних ускладнень.

 

У сучасній урології ендоскопія широко застосовується в лікуванні цілого ряду захворювань, деякі з них представлені в таблиці:

 
Захворювання Ендоскопічна операція
Аденома простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози - ДГПЗ) Трансуретральная резекція простати (ТУР) - монополярна і біполярна Стентування простатичного відділу уретри (перманентний стент)
Стриктура уретри Трансуретральне розсічення стриктури Стентування уретри (перманентний стент) Лазерне розсічення стріктури
Новоутвір (пухлина) сечового міхура Трансуретральна резекція стінки сечового міхура з пухлиною (ТУР) Лазерна абляція резекованої стінки сечового міхура.
Камені сечового міхура Цістолітотріпсія (контактне дроблення каменя) і цистолітоекстракція (видалення каменя) Лазерне дроблення каменю
Камені сечоводу Уретеролітотріпсіі (контактна дроблення каменя) і уретеролітоекстракція (видалення каменя) Лазерне дроблення каменю Стентування сечоводу (тимчасовий стент)
Камені нирки Перкутанна (через шкірна) нефролітолапаксія,нефролітотомія,нефроліто екстракція. Трансуретральная піелолітотрипсія
(Завуження)Стріктура пієлоуретрального сегменту Ендопіелотомія

 

Ендоскопія є високотехнологічною областю урології - в ній дуже багато залежить від обладнання оператора. Найкращих результатів можна досягти за наявності якісних ендоскопів, рентгенологічного обладнання (С-дуга) і сучасних джерел енергії (ультразвук, лазер, пневматика та ін.) Тільки коли уролог має все необхідне, він має можливість вибрати краще для конкретного клінічного випадку і, тим самим, полегшити життя і собі і пацієнту.

 

Будьте здорові!

 

 

Повернутися назад (ОПЕРАЦІЇ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.