Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Гідроцеле
 

Гідроцелеє - (водянка оболонок яєчка) - захворювання, що супроводжується скупченням рідини між листками вагінальної (серозної) оболонки яєчка.

У нормі піхвова оболонка продукує і одночасно всмоктує серозну рідину, так що її кількість зазвичай не перевищує 15-20 мл. При водянці даний баланс порушується і в оболонках яєчка утворюється надлишок рідини.

Класифікація гідроцелє.

Гідроцелє може бути вродженим (діагностується у дітей) або набутим.

Набуте гідроцелє може бути реактивною (розвивається у відповідь на запалення / травму яєчка або придатка) або ідіопатичною (коли причина невияснена). У першому випадку гідроцелє, як правило, проходить після затихання запалення.

Гідроцелє може розвиватися різними темпами: від декількох мілілітрів на рік до 50-100 мл на місяць.

Симптоми гідроцелє.

Пацієнти найчастіше пред'являють скарги на збільшення розмірів калитки, затруднення при ходьбі і статевому акті Діагностика захворювання зазвичай не викликає труднощів: проводиться огляд і пальпація органів калитки, виконується УЗД.

Методи лікування.

Єдиний ефективний метод лікування гідроцеле - хірургічна операція, що полягає в евакуації рідини, з подальшим обов'язковим вивертанням (або резекцією) оболонок яєчка (операція Вінкельмана або Бергмана). Втручання триває, як правило, не більше 20-30 хвилин і може бути виконано під місцевою анестезією або наркозом. Ускладнення оперативного лікування гідроцеле зустрічаються порівняно рідко.

 

Необхідно відзначити, що пункція водянки (лікування гідроцелє без операції) - маніпуляція, за великим рахунком, марна. Рецидив захворювання після подібного лікування гідроцелє розвивається в 90-100% випадків.

Будьте здорові!

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.