Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Прискорене сечовипускання
 

Прискорені позиви до сечовипускання найчастіше є наслідком зниження порогу чутливості нервових закінчень, розташованих в стінці сечового міхура, на тлі запалення, ішемії (порушення кровотоку) або інших причин.

У нормі відчуття позиву виникає при наповненні сечового міхура 200-300 мл сечі. При таких захворюваннях, як цистит або гіпер активний сечовий міхур сильний позив може виникати і при наявності всього 30-50 мл.

Крім того, прискорені позиви можуть бути викликані неповним випорожненням сечового міхура, наявністю, так званої, «залишкової сечі». Найбільш частою причиною цього є аденома передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози - ДГПЗ).

Прискорене сечовипускання може бути і наслідком неврологічної патології, наприклад, міжхребцевих гриж, що викликають компресію нервових закінчень на рівні спинного мозку.

 

Повернутися назад (СКАРГИ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.