Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Біль в поперековій області
 

Біль в поперековій області є вкрай неспецифічним симптомом , так як може бути викликана цілим рядом патологічних станів (у тому числі потенційно загрожують життю ) : пієлонефрит , сечокам'яна хвороба , гідронефроз , нефроптоз , кіста нирки , рак нирки , остеохондроз , міозит та ін. Тому при появі подібних скарг краще спочатку звернутися до уролога для виключення патології органів сечостатевої системи , а потім ( якщо не вдається виявити причину болю) - до невропатолога . На жаль , занадто часто доводиться стикатися з ситуаціями , коли у пацієнта « вже рік болить поперекова область праворуч», а він п'є знеболюючі , тому що « немає часу сходити до лікаря ». Коли болі стають нестерпними , хворий все ж вирішує «здатися ескулапам » , і ті виявляють , наприклад , рак нирки з метастазами в лімфовузли , легені і печінку ... Це - неоперабельна ситуація. А рік тому , швидше за все , було інакше!

Ниркова колька , мабуть, єдина скарга , яка гарантовано приводить навіть самого несвідомого пацієнта в клініку. Вона проявляється різкими , нестерпними болями в поперековій ділянці ( можливе поширення болю в нижні відділи живота , пах , калитку ) , нудота , блювота і ін. Причина ниркової коліки , як правило - різке порушення відтоку сечі з нирки , у зв'язку із закупоркою сечоводу каменем. У спеціалізованому стаціонарі при такій ситуації можливе не тільки виконати знеболювання і «гнати камінь» , а й встановити сечовідний стент з подальшим руйнуванням каменю ( контактна або дистанційна літотрипсія) .

 

Повернутися назад (СКАРГИ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.