Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Фімоз
 

Фімоз - звуження зовнішнього отвору крайньої плоті статевого члена.

Класифікація.

Фімоз може бути вродженим (аномалія розвитку) або придбаним (наслідок травми, запалення крайньої плоті - баланопостит).

Фімоз виявляється неможливістю оголити голівку статевого члена.

Це призводить до декількох наслідків.

Ускладнення.

По-перше, при фімозі між крайньою плоттю і голівкою утворюється недоступний для гігієнічних заходів «кишеня», в якому накопичується смегма - речовина, що виділяється залозами крайньої плоті. При кожному сечовипусканні між крайньою плоттю і голівкою залишаються краплі сечі, які змішуються зі смегмою. У результаті створюються передумови для хронічного запального процесу. Є дані про підвищення ризику розвитку раку статевого члена на тлі тривало існуючого фімозу.

По-друге, при фімозі виникають проблеми з ерекцією (больовий синдром) і труднощі при сечовипусканні.

По-третє, у ряді випадків фімоз може перетворитися на парафімоз - обмеження голівки статевого члена звуженою крайньою плоттю. Парафімоз виникає, як правило, при спробі оголити голівку. Це - невідкладний стан, що вимагає в більшості випадків втручання фахівця.

Профілактика.

Профілактикою фімозу є регулярний туалет голівки статевого члена для запобігання скупчення смегми і подальшого розвитку запалення крайньої плоті - баланопостита.

Лікування.

Лікування фімозу може бути консервативним (безопераційним) і хірургічним.

Основні консервативні методи лікування фімозу: місцева терапія кортикостероїдами (гормональні мазі) і розтягнення крайньої плоті. Даний підхід лікування фімозу ефективний у 50-80% випадків (залежно від вираженості фімозу). Але є значний ризик рецидиву захворювання.

Найбільш раціональним представляється хірургічне лікування фімозу. Операції можуть супроводжуватися повним видаленням («циркумцізія» або «обрізання») або резекцією (укороченням) крайньої плоті. У другому випадку пацієнт може «замовити» розмір крайньої плоті, який би його влаштував..

Будьте здорові!

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.