Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Літотрипсія
 

В основі руйнування каменів при контактній лазерній літотрипсії, також як і при дистанційній ударної-хвильової літотрипсії, лежить селективність впливу ударних хвиль на тверді, крихкі (камінь) і м'які, пружні (тканини) матеріали. Тиск ударної хвилі не завдає шкоди м'яким тканинам, поки піковий тиск не перевищить граничного значення. Однак воно може руйнувати камені при менших значеннях, оскільки в тендітному матеріалі навіть відносно малі переміщення призводять до його руйнування.

Параметри лазерного випромінювання: тривалість імпульсу і комбінація двох довжин хвиль оптимізовані таким чином, що ефективна контактна лазерна літотрипсія відбувається за відсутності впливу лазерного випромінювання на навколишні м'які тканини, які оточують камінь, забезпечуючи селективність взаємодії лазерного випромінювання з тканинами різної структури.

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.