Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

ТУР передміхурової залози
 

Tрансуретральная резекція передміхурової залози (ТУР) - це найефективніша хірургічна операція, яка швидко зменшує симптоми аденоми передміхурової залози. Протягом декількох днів у більшості чоловіків поліпшується сечовипускання. ТУР передміхурової залози використовується для лікування аденоми передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, ДГПЗ), є золотим стандартом хірургічного лікування при аденомі передміхурової залози. Під час ТУР передміхурової залози лікар використовує хірургічний прилад, щоб видалити гіпертрофовану тканину передміхурової залози. У більшості чоловіків після ТУР передміхурової залози ефективно послаблюється тиск на сечівник (трубка, по якій сеча виводиться з організму, уретра), знижуючи симптоми нижніх сечових шляхів аденоми передміхурової залози. Ці симптоми можуть включати труднощі при сечовипусканні (затримка сечі), часту і термінову потребу мочитися, і збільшену частоту сечовипускання вночі.

Трансуретральна резекція передміхурової залози - це менш агресивна операція з наступним більш швидким відновленням, порівняно з відкритою аденомектомією. Суть операції полягає в наступному, як зображено на схемі

- по уретрі до простати підводять спеціальний інструмент (резектоскоп), після чого спеціальною петлею здійснюється електро-резекція аденоматозної тканини. Фрагменти тканини потрапляють в сечовий міхур, потім спеціальним шприцом фрагменти відмиваю з сечового міхура.

На декілька діб встановлюється уретральний катетер, який через добу видаляється. Протягом наступного місяця область віддаленої аденоми покривається уротеліем. Операція здійснюється для полегшення симптомів аденоми передміхурової залози і запобігання розвитку в подальшому такого грізного ускладнення, як ниркова недостатність. Ваш лікар може запропонувати трансуретральну резекцію (ТУР) передміхурової залози, якщо у Вас помірно виражені або важкі симптоми нижніх сечових шляхів, викликані аденомою передміхурової залози, такі як:

 • Труднощі при сечовипусканні (затримка сечі)

 • Прискорене сечовипускання

 • Термінова потреба мочитися

 • Підвищення частоти сечовипускання вночі

ТУР передміхурової залози допомагає знизити симптоми нижніх сечових шляхів у більшості чоловіків з аденомою передміхурової залози. Трансуретральна резекція передміхурової залози найбільш ефективна у чоловіків з великими розмірами аденоми передміхурової залози з великою кількістю докучливих симптомів. Навіть чоловіки з серйозними змінами з боку сечового міхура, обумовленими вираженою аденомою передміхурової залози, відчувають покращення після ТУР передміхурової залози.

Задати питання лікарю. Запис на консультацію за телефоном: 067-674-13-38

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.